Na stránce: 20 50 100
žádná fotka

Ahoj holky Úsměv
Nikdy jsem si nemyslela, že skončim na VV a budu Vás žádat o názor, pořád jsem si řikala jak já budu ta, co to bude mít silně na háku, ale to bych nemohla bejt holka a to by v tom nemoh bejt chlap Široký úsměv Takže abych vás trochu uvedla do obrazu.. (předem se omlouvám za rozsah Široký úsměv)
Květen 2013, príma párty na privátě a já se přes kámošku seznámila s tím oním. Já - elegantně se oblíkající vysokoškolačka, on - delší rozcuchaný vlasy, strniště, špinavá hučka na hlavě a oblečení... Jeden by řekl, že si řeknem ahoj a tim to skončí, ale ono na něm prostě něco bylo a bylo toho tolik, že jsme spou strávili celej večer..
Říjen 2013, jdu si tak z obchodu domů, když najednou vidim na zemi ISIC, kouknu na jméno - Karel Nešetřil - tak si řikám proč, ne, udělám dobrej skutek a vrátim ho majiteli. Našla jsem si ho na ISu, napsala mail a jaký překvapení, když mi přišla odpověď a místo Karlose, podpis RICHARD (jo, tak se jmenoval ten z tý párty, proste osduŠiroký úsměv). No ISIC předán a jako nálezný měla jsem slíbený pivko.. Pak se zas dobu nic nedělo, já měla v tu dobu přítele takže mi to ani nevadilo..
No jednou během adventu mi to nedalo, konečně jsem přijala pozvání na slíbený pivko smířená s tim, že si nebudem rozumět, ale.. Rozuměli jsme si až moc, celou noc jsme strávili venku u ohýnku, probudila jsem se vedle něj v posteli a druhej den se mi od něj jen těžko odcházelo..
Od tý doby jsme spolu prakticky skoro pořád, hrozně moc mi pomáhá najít samu sebe, no a domluvili jsme se že budeme kamarádi s výhodama a on mi pokaždý, když se loučíme připomíná, že je jenom hajzl, a že další den se vedle něj může probudit nějaká jiná a ať se hlavně nezamiluju.. mě to po rozchodu celkem vyhovovalo, JENŽE... tenhle samej člověk, co mi pořád připomíná, jaká je sketa mi taky chodí v noci zpívat pod okna, bere mě mezi kamarády, a když jsme spolu sami, chová se ke mě tak hezky, až mě to kolikrát dojímá k slzám.. tak JAK SE MÁM SAKRA NEZAMILOVAT?! Pořád jsem ale odolávala, až včera se ve mě něco zlomilo
napsal mi toto:
mám v sobě černej šrám
a sám ho horko těžko vydělám
ale s nějakou dobou s tebou strávenou
mohlo by být zase modrý nebe nademnou
jako dnes!!
to byla nádhera Úsměv
V noci na mě pak zase zvonil, měl nějaký trápení.. No chvilku jsme si povídali, dali si pusu na rozloučenou a zase mi nezapomněl připomenout, že je hajzl.. O pět minut mi přišla sms "zase ti lžu, žádnej hajzl nejsem Široký úsměv"

A jestli jste dočetli až sem, konečně je tu ta otázka Široký úsměv Myslíte si že to má stejně jako já? Nebo že si se mnou jenom hraje? Nebo se bojí, jaký by to bylo, když jsme oba tak moc jiný - on naprosto odproštěnej od materiálních věcí, stopem by projel klidně celej svět a já? naprostej opak...Nechci ho nijak omezovat a na druhou stranu je mi s nim taaak krásně že ho nechci ztratit.. tak poraďte.. co mám teď asi sakra dělat?! Široký úsměv Řešila jste někdy nějaká taky situaci, že jste poznali někoho naprosto jinýho? a jak to mezi vámi nakonec dopadlo?? Úsměv

žádná fotka

Myslím,že ti to opakuje pořád dokola proto,že se prostě nechce vázat..ale zřejmě s ním ty city taky pěkně cloumajíÚsměvNech tomu volnej průběh a užívej si toÚsměv

žádná fotka

Já si myslím, že on se ze začátku zamilovat nechtěl. Chtěl mít volnost. jenže teď si uvědomuje, že je v tom až po uši. Když ti řekne, že je hajzl, tak se to v sobě snaží popřít a pere se s tím. Když ti pak řekne, že není, vypadá to jako kdyby ti říkal: "Sakra, já tě mám rád!"
Teď se musíš rozhodnout ty. Buď to tak necháš, budeš s ním a nebudeš si jiných kluků všímat a budete spolu ve "volném" vztahu a bude vám dobře.
Nebo se rozhodneš, že si spolu o tom promluvíte, ty mu řekneš, co k němu cítíš.. jenže pak je tu zase riziko, že se lekne. Na druhou stranu, pokud se nelekne, nesklopí uší a nezačne dělat mrtvého brouka, je tu velká šance že spolu začnete být oficiálně Mrknání

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 15:27, (náhled)

Myslím že dřív byl tak zvyklej žít, každej den jiná holka, neřešit stereotypy, proto se bál, že se do něj zamiluješ a ublíží ti, ale vypadá to, že se najednou zamiloval taky a trošku si s tím neví rady.. je to krásný, taky myslím, že bys to měla nechat takový, jaký to přichází a pak oba uvidíte Úsměv

žádná fotka

Ne nadarmo se říká, opaky se přitahují Vyplazlý jazyk Taky bych tomu nechala ještě volný průběh, ikdyž bych z něj byla taky pěkně zmatená Úsměv Ale docela to už zní, že sice nechtěl, ale stejně se zamiloval Zamilovaný

žádná fotka

Víš co se říká - opaky se přitahujou Mrknání popravdě je těžký říct, jestli si s tebou jen hraje a má tě pro zábavu a nebo je do tebe zamilovaný, ale vztahu se bojí Úsměv zkoušela jsi mu někdy dát najevo své city? Nebo mu jen lehce naznačit, že ho máš víc než jen jako kamaráda s výhodami? Úsměv Možná se jen on sám bojí té zamilovanosti Úsměv
Já a můj milý jsme taky úplně opační Úsměv já studuji, plánuju vysokou a on má výuční list a maká. Já ráda čtu a on v životě na knihu nesáhl a jsou další a další rozdíly. Ale i přesto všechno si máme co říct, rozumíme si, máme stejný humor Úsměv

žádná fotka

Užívám si každej okamžik Úsměv Jen jsme se teď prostě nechtěla zamilovat, jenže láska si asi nevybírá Široký úsměv Ale máš pravdu, dám tomu čas, i kdyby to mělo skončit na tom, že každej máme jiný cíle, pořád budu mít aspoň hezký vzpomínky Úsměv

žádná fotka

nechodíš s mým bývalým? Široký úsměv
Myslím, že si hraje. Jako kočka s myší...čeká, co uděláš a dělá mu to dobře, protože si tím celkem solidně honí ego a vzhleem k tomu, že neví, co vlastně chce, je mu nakonec fajn. No jo. Umělecký duše, co dokážou namotat každou citlivější holku....ale jak je s nima krásně!

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 15:35, (náhled)

Nezkoušela, právě že se těch citů bojím asi stejně jako on Široký úsměv Ale uvidíme, zatím to asi nebudu komplikovat, když je to hezký i takhle Úsměv Nepotřebuju ke štěstí oficiální nálepku "ve vztahu" Široký úsměv Jen se pak bojím, že se vážně stane to, kvůli čemu mě varoval a uvidim ho s nějakou jinou a já mu na to nebudu moc říct ani bž, protože jsem s tím přeci měla počítat..

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 15:40, (náhled)

No právě.. jak je s nima krásně! Většinou mu věřím každý slovo ale někdy mi příjde, že tím jak mi furt připomíná ať si dávám bacha si mě akorát vědomě omotává ještě víc kolem prstu..

žádná fotka

Obávala bych se těch rozdílností, jiného pohledu na svět, jiných cílů, možná jiných představ o životě. Ano, protiklady se přitahují - říká se - a asi to tak i bude, jenže horší je to až opadne počáteční zamilovanost. Člověk je schopnej přehlédnout mnoho a rozdílnosti, co nám na začátku připadaly jako roztomilé a dokonce nás přitahovaly, se s postupem času často stávají nesnesitelnými...
Toť jen můj reálný pohled na věcÚsměv
Ale pokud nechceš vidět až tak do budoucnosti, je jediné řešení, jak zjistit, o co mu jde a jaký doopravdy je a to, zkusit to s ním, chodit s ním. Tady ty hry na schovávanou a přátelství s výhodami (upřímně na něj nevěřím) nikam nevedou a pro mě je to ztráta času. A promiň, ale chlap, co o sobě říká, že je hajzl, a že by ti ublížil, a že se nemáš zamilovat, ze sebe dělá jen zajímavého. A připadne mi to už trošku trapné...
A z tvé strany tam už žádné přátelství s výhodou není, ty už zamilovaná jsi, vadilo by ti, kdyby byl s jinou. Nevím, zda mu nenaznačit, že buď ty nebo raději nic...ale na druhou stranu, pokud couvne, pak opravdu není o co stát.

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 15:52, (náhled)

To jsem sice slyšet nechtěla Široký úsměv ale na druhou stranu vídáme se zatím ještě krátce, takže pozor bych si měla dávat tak jako tak a třeba mě příjemně překvapí.. no a pokud ne, aspoň ušetřím za kapesníčky Široký úsměv

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 15:53, (náhled)

Já se na to dívala stejně Úsměv já jako relativní realista, on naprostej snílek - nešlo mi to dohromady. Možná i proto mi vyhovovalo jenom to "kamarádství".. Jenže pak jsem nasadila růžový brejle a šlo to se mnou z kopce.. Na jednu stranu v tom moc nevidim budoucnost, na druhou stranu si neumim představit, že bych existovala bez něj, protože mi vážně hrozně moc pomohl s mýma psychickýma problémama a udělal ze mě lepšího člověka... a teď babo raď když to nejde ani bez něj ani s ním Široký úsměv

žádná fotka

Tak mu zkus říct, že když je tedy takový hajz, že ním tedy nebudeš. A uvidíš, co udělá. Takhle totiž budeš pořád na něco čekat a nebudeš si ničím jistá.

žádná fotka

Hehe, taková průhledná chlapská taktika Široký úsměv Tohle mi opakoval i ten můj.. "nechci ti ublížit, já jsem takový a makový, nezasloužím si tě" a bla bla.. přesně jak píšeš.. ale jakmile měl trochu popito tak mi tvrdil, že takový vůbec není Široký úsměv Nedala jsem se tak lehce odbýt, byla jsem trpělivá a už jsme spolu rok Úsměv Hodně štěstí.. Úsměv

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 11.01.2014 16:03, (náhled)

A já mu to i věřila, dokud mi včera nenapsal že vlastně hajzl není, že je jen malý kluk co občas bloudí sám v sobě (ale to asi taky není uplně dobrý znamení) Široký úsměv Tak jsem zvědavá, jestli do dneška zase zhajzlovatěl..

Počkej prosím...
Na stránce: 20 50 100