Na stránce: 20 50 100
žádná fotka

Já sice nemám krátké vlasy, ale na většině lidech se mi to líbí. Sama uvažuju o tom, že bych se se nechala ostříhat, ale bojím se, že by mi to neslušelo a pak bych litovala Široký úsměv

žádná fotka

já jsem teda měla krátké vlasy jednou, vypadala jsem jako kluk a všichni mi říkali Hynek - již nikdy více :-D ale musím říct, že na někom jsou krátké vlasy zase 10x lepší, hezčí a více sexy, než vlasy dlouhé....takže pokud na to máte obličej a 'koule', směle do toho holky !!! Úsměv Ano
a naše miss je nejkrásnější za dobu od Táni Kuchařové Úsměv

žádná fotka

foceno rychle přes webku...já jsem nad míru spokojená a přítel nic nenamítá, jen se mi vždycky směje, když vždycky přijdu ostříhaná zase o kousek víc, ale jinak se mu to líbí Úsměv a vám? Úsměv

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

já to pokaždé rozhodím jinak, někdy ulíznu, někdy rozčepýřím Úsměv na té foto to mám čerstvě od kadeřnice, nosím to ještě kapánek jinak (teda, já to rozeznám, ale přítel prý nepozná, kdy jsem se učesala a kdy ne, he he) Široký úsměv

žádná fotka

Jako chlap říkám BLE! Není nic horšího než holka s krátkými vlasy, to bych si v posteli připadal jako s dalším klukemŠiroký úsměv Jaká miss má kráté vlasy nevim, ale nejhorší ženská je ta česká rádoby modelka... ted nevim jak se jmenuje, ale má umělý obří kozy a je na ježkaŠiroký úsměv Ještě jednou BLEŠiroký úsměv

žádná fotka

no ja mam ostrihanou podkovu spise uz prerostlou . Kupovala sem si 55 cm dlouhe tape in ale dala sem je dolu a lezi me ve skrini protoze na podkove to je strasny skok kdyz nemam vlasy tak kousek pod ramena staly me 3000 kc a ocividne lituju ze sem si je vubec koupila stve me ze mam kratky vlasy ale musi me dorustŠiroký úsměv

jinak predtim sem mela vlasy pod prsaÚsměv)) dlouhy a cerny!Široký úsměv

tu je foto Široký úsměv ta z delsima je zrovna hrozna ale jinou collage nemam Úsměv

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

O krátkém sestřihu jsem mluvila cca tři roky, ale všichni mě odrazovali... Nakonec jsem se v létě rozhodla ostříhat (vlasy až na zadek, přes mikádo po krátký sestřih). Nikdy jsem nelitovala a v krátkých vlasech jsem se cítila naprosto báječně, pokud vybereš dobrý střih, nemusíš s vlasy nic dělat stejně jako jsem nemusela já! Jen jsem cca měsíčně chodila na ostříhání, jinak jak jsme vstala, tak jsem šla. Občas trocha gelu a bylo... Teď si je nechávám zase narůst. Nejhorší je přečkat období, kdy vlasy nemají tvar. Teď už je mohu dát aspoň do "mini culíku". Posílám pár fotek pro představu. Za mě krátké vlasy ano!

Počkej prosím...
Na stránce: 20 50 100