žádná fotka

Ahoj holky,
tak chodím po obchodech a čím dál časteji vidím různé letní kozačky. Nejvíc se mi líbí ty háčkované, ale ... Jak je nosit ať nejsou jako pěst na oko? Úsměv Neumím si je nějak k ničemu představit... Tak se podělte, jak byste je nosily nebo nosíte vyÚsměv) ....Líbí se Vám nebo ne?Úsměv

žádná fotka

Nééé, mě to přijde teda divný.. Zase asi když to někdo umí zkombinovat s něčím, s čím se to hodí-jestli něco takového vůbec existuje, tak to nemusí být tak hrozný.. Ale za mě divný..

žádná fotka

Já nevím, jestli mám problém jenom já nebo jsem zkoušela špatný typ, ale hrozně špatně se mi obouvaly a to mám docela úzkou nohu. Úsměv
Jinak jsou hezké, ale nevím jestli chci mít něco s tím bude chodit půlka města, protože jsou u každých vietnamců za 300,- Široký úsměv

žádná fotka

hlavně holky, když tu píšete, že je mají u vietnamců do 300,- ( taky jsem je tam viděla!!), tak nebdte hloupé a nekupujte si je tady od slečen, keré je prodávají za 500-700 a jsou to ty samé...Mrknání).

žádná fotka

já je tedy ještě u žádných vietnamců neviděla smutně se usmívá( holky, nemohla by ste některá mi je v tom vašem městě koupit a já bych vám poslala penízky? klidně i něco na víc ... kdyžtak zprávy..

Počkej prosím...