Na stránce: 20 50 100
žádná fotka

Zdravím, zajímá mě váš názor na lapače snů jako tetování, mě se to líbí a možná si ho necham vytetovat. Ale co jsem se tak ptala kamarádů, tak jim se to moc nelíbí až na jednu vyjímku Široký úsměv tak jak jste na tom vy? líbí? a kde by se vám nejvíl líbil... pár fotek pro inspiraci Úsměv

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

dřív se mi to líbilo, než to měl každý druhý, hezké mi to příjde pořád, ale ne originální a až tak významné, já osobně mám ráda, když kérka pro daného člověka něco znamená a třeba si ji navrhne sám a dá do ní kus sebe, tohle mi tak nepřijde......

žádná fotka

ahooj, z těch obrázků, co tu máš, se mi nejvíc líbí jak provedení tak umístění toho na paži. Důležitý je, jestli se ten motiv líbí tobě, protože jestli ano, tak není co řešit Úsměv

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 25.10.2012 20:32, (náhled)

je to prostě jiné Úsměv) než co mají ostatní Úsměv) vlastní styl Široký úsměv a mám i hvězdičky na krku Široký úsměv ale tak 5 letŠiroký úsměv kdyz je nikdo skoro neměl Široký úsměv ale nelituji toho Široký úsměvŠiroký úsměv do tetování skáču po hlavě Široký úsměv mám jich několik Široký úsměv

žádná fotka

Ahojky, taky jsem přemýšlela nad tím, že si nechám udělat tetování Lapač snů, nevím ještě se musím pořádně rozhodnout. Tetování mě napadlo, když jsem viděla fotku od Miley Cyrus, ta ho má na hrudníku na boku. Úplně jsem se zamilovala, ale ještě si to musím navrhnout.. nechci nikoho kopírovatMrknání Už jedno tetování mám (přikládám fotku)Úsměv

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

Mám něco podobného. Když jsem si to nechávala tetovat já, tak to ještě takový hit nebyl, ale měla jsem tušení, že jednou bude :-D Tak jsem si to tak nějak sama upravila, že to nevypadá jak klasický lapač snů.. mám to dva roky, ale pořád se mi to líbí a nelituju toho. Což se o mých ostatních kérkách říct nedá..

Počkej prosím...
Na stránce: 20 50 100