Na stránce: 20 50 100

čau holky! Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás (nebo někdo z vašeho okolí) nemá zkušenosti s barevným výsledkem při nanesení černé henny na hnědé vlasy. Nechci mít černou hlavu, jen tmavší hnědou, tak jestli se vymyje, nebo co to udělá? Ještě jen chci podotknout, že s hennou nemám žádné zkušenosti. Případně prosím napište s jakou hennou jste se barvily a kde ste jí sehnaly. Úsměv díky Kytka
Moje přibližná barva vlasů viz obrázek.

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

Ahoj, mám tmavě hnědé vlasy a barvila jsem hnědou hennou z Lushe. Ze začátku to byla super tmavě čokoládová barva přesně jak jsem chtěla, hodně tmavě hnědá, ale ne černá. Jenže časem už mi vůbec nechytala, takže teď zas po roce a půl používám přeliv z drogerky. Ale vlasy mi teda henna ozdravila krááásně!

žádná fotka

ahoj taky mam v planu obarvit si vlasy hennou.a tak bychse chtela zeptat jestly opravdu moc zalezi na tom jak je ta voda horka nebo muzu ohrat vodu v konvici a to staci?a jestly se barvy jako normalni chemickou barvou ?

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 16.09.2013 18:13, (náhled)

Vařící vodou a pak až ta směs trošku vychladne tak dáš na vlhké umyté vlasy, zabalíš do igelitu a do ručníku. Já jsem si ji občas nechala přes noc, občas 3-5 hodin přes den, čím dýl, tím líp. Smyješ ji normálně s šamponem a pozor, je z toho docela bordel u toho smejvání a i to docela trvá. Ale výsledek je fajn, mně henna fakt za ten rok a půl skvěle zregenerovala vlasy a narostly mi jak nikdy předtím Úsměv

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 16.09.2013 17:53, (náhled)

tahle vypada dobre, chci se ale zeptat - objednavalas ji po netu, nebo je k dostani i v kamennem obchode? pokud by to byl takovy, co se vyskytuje i v Praze, bylo by to super.. take bych rada trochu pozmenila svou kastanovou a zlepsila kvalitu po dredech:/ ..diky

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 16.09.2013 18:16, (náhled)

Můžu se prosím zeptat, jestli se henna může používat i na dříve barvené (zatím neodrostlé) vlasy a blond melíry? Chtěla bych jen tu bezbarvou, ale někde jsem četla, že by se to nemělo míchat, tak nevím, ale hodily by se mi delší zdravé vlasyŠiroký úsměv děkuju

žádná fotka

mela jsem podobnou barvu jako ty a pouzivam cernou obyc hennu z Rossmanna. Chtela jsem se zbavit zrzavych odlesku,coz se povedlo. Po druhem pouziti mam presne barvu jakou jsem chtela-takovou horkou cokoladu. Nechavam ji na vlasech 2 hodiny.

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 17.09.2013 21:36, (náhled)

na blond melir mi to chytlo do zelena, ale asi tim, jak henna jeste na vzduchu par dni oxiduje, se ten vodnicky odstin ztratil. Ale to jsem mela proto,ze jsem dala hennu cca 2 tydny po meliru, coz je moc brzo a nema se to.

žádná fotka

První fotka přírodní, další dvě po černé henně lushÚsměv mám dost tmavé i své vlasy, možná proto mi chytá opravdu do černa, sama je mám černohnědé. Tobě by do tmavé hnědé chytnout mohla a hezkyÚsměv)

Fotky ve fóru jsou viditelné jen pro registrované členy. Přihlášení nebo Registrace.

žádná fotka

Já už 3 měsíce barvím henno, svoje vlasy mám tmavě hnědé a barvím černou henou od Lush. Vlasy teď mám hodně tmavě hnědé s černými odlesky Úsměv Sice je to dražší ale jedno to balení po 6ti kostkách vydrží na 3 barvení, každým barvením jsou ty vlasy tmavší a barva dýl vydrží. Já teď barvila po třetí a je to krásná tmavá až do černa, vlasy lesklé pevné... Vyzkoušela jsem různé značky henny, ale Lush nemá konkurenci Úsměv

Počkej prosím...
Na stránce: 20 50 100