Na stránce: 20 50 100
žádná fotka

Ano..:-) my to děláme normálně..když dostaneme chuť. Nikdy to nemám nijak silný, takže proč ne..:-) Přítelovi to teda ze začátku přišlo nechutný..Široký úsměv Ale přemluvila jsem ho a sám teď říká, že je to úplně normální. Takže když to mám, tak buď ve sprše, nebo na posteli a dáme pode mě ručník a pak se jdeme vysprchovat..:-)

žádná fotka

přála bych si, aby kluci taky zakládali fóra o tom zda své drahé píchají během jejich dnů a jestli z toho náhodou nemůžou mít malé švonky. neznají takové starosti.

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 26.07.2013 17:24, (náhled)

To je fuk, co to je, prostě vajíčka nejsou schopná oplodnění, a jedou si slalom po krvavé lázni.... at už jsou sami rozloženy v krev, nebo je to klído i strana děložní sliznic nebo čeho... podstata stejná, jen ty ses v tom víc rejpala jak moucha v hovněCulení

žádná fotka
Odpověď na zprávu , 26.07.2013 17:30, (náhled)

No, to né, to bys mi to právě měla dát "sežrat" nějakou Gertrůdou, Droběnou nebo tak (pokud se tak někdo jmenujete, berte to jako nadsázku, pls) Široký úsměv Široký úsměv Široký úsměv

Ale jo, tak jsem s partnerem, který s variantou, že by se to mohlo stát, počítá a dokonce mne neustále upozornuje, že až to přikde, tak chce být na mateřské, tak by se to nějak zvládlo Úsměv

žádná fotka

Zkusila jsem s pritelem jednou s tamponem s tim ze pujde jen na kraj, neulidali jsme to a zalezla mi tam snurka, tampon jsem z tama tahala na zachode dobrou pulhodinu.....
Podruhe jsme to zkusili bez ale nebylo to zrovna prijemne hlavne ne po tom co jsem videla jak pritel vypada....hrozny. Nikdy vic

žádná fotka

Já jsem to taky pákrát dělala, ale taky až ke konci MS, protože první tři dny kromě toho že to mám silné, mám hlavně strašné křeče v břiše, čemuž by sex moc nepomáhal Široký úsměv Kondom jsme neměli, ale jinak hygienu jsme dodrželi a ještě jsme pod sebou měli i ručník. Na ručníku nic nebylo, jediné co bylo od krve, byl penis tehdejšího přítele. Co mě u něj překvapilo, bylo to, že i přestože věděl že to mám, tak u pohledu na červený penis málem omdlel a řekl mi že si myslel že si ublížil a ta krev je jeho Culení No dobře, byl ještě mladé ucho, ale i tak jsem z něho měla dlouhou dobu srandu Široký úsměv Od té doby jsem to ale nezkoušela, asi zas nechci dalšího ustaránka Široký úsměv Jinak proti tomu nic nemám, vůbec se tomu nebraň, aspoň to vyzkoušíš Mrknání

žádná fotka

mňa aj tak najviac zaráža, že dievčatá, ktoré si veselo sexujú do aleluja a nemajú poňatia o takých dôležitých veciach ako sú napr. či môžu/nemôžu otehotnieť pri menštruácii. Predsa keď chcem mať sex a nechcem otehotnieť tak nejdem na náhodu že kamoška hovorila, že vtedy a vtedy nemôžem otehotnieťMyslet ZODPOVEDNOSŤ DO SEXUÁLNEHO ŽIVOTA MLADÝCH dzyeaaahRocker

žádná fotka

ze začátku vztahu jsme to zkoušeli, ale ted uz to nejak radsi nedeláme chce to velkou hygienu, a ten tampon bych nedoporučovala. A pak byl partner celý od krve .. takže to už ho nějak nebere .. radsi počká na ten konec... ted už ..

Ale pokud máš MS bez antikoncepce tak v době měsíčku bych to ubec neriskovala, nedávno jsem četla , že při normální menstruaci bez antikoncepce je i možnost otěhotnění.

žádná fotka

Ja beru prášky, takze pohodicka, pri MS jsem vždycky nádržena jako prase a byl to můj ex přítel, kdo přišel s tim, ze mne chce hned ted a ze ho žádná menstruace nezajímá Široký úsměv přišlo mu to v pohode a kdyz jsme se oba pak osprchli nebyl problém Mrknání

žádná fotka

Já mám třeba při menstruaci větší chuť na to.. ale jestli si to dostala ve ST, tak to už udeš u konce skoro, to nevadí ničemu. Ale příteli to radši říct, at není překvapen Úsměv

žádná fotka

ten tampon není dobrý nápad, tlačilo by to na čípek, a bakterie, které se v tamponu množí tomu nepomůžou, čas od času jedeme na červenou ve sprše a nebo pod sebe dáme prostě starý ručník a hotovo...já jsem v tom období trochu náruživější Široký úsměv a líbí se mi to víc

Počkej prosím...
Na stránce: 20 50 100