žádná fotka

koupili ste si nekdo listky na tuto akci ? a co si myslite bude nebo nebude ? ja tam chtela jit ale listky sem nastesti vzhledem k situaci ktera se porad kolem teto akce resi - jestli vubec bude nebo bude nezakoupila...je to ale muj zivotni sen a zajimalo by me jak to teda je...jestli se akce bude konat nebo ne ...

žádná fotka

Nevíte jestli je nějáka petice proti tomu? Pořadatele prý stale tvrdí že akce bude i přes to že nemají na stavbu delfinária a dalších věcí žádné povolení. I když bych delfíny chtěla vidět tak mě to vůči ním příjde dost nefér a chci tomu zabránit.

žádná fotka

Taky to nepodporují, vůbec, ale nechte zakladatelku být, chtěla slyšet jestli představení bude nebo nebude, né že je vám z toho na blití atp. Je to její život, muže si dělat a jít kam chce.

Sice bych to také nejraději zrušila protože se mi vůbec nelíbí jak zacházejí se zvířátkama, ale když je to fakt její sen a nemá zrovna peníze si dojet k moři a zaplavat si s delfínama nebo jít do nějákého vzdáleného Sea-Parku tak jí prostě nechte. Je to jednoduše její rozhodnutí!.

Jo a k tomu příspěvku nahoře.. kuchání delfínů je fakt o tróóóchu horší než tohle.

žádná fotka

je pravda ze je to sice muj sen ale urcite bych je videla mnohem radeji v jejich prostredi :-) asi to pro ne nebude zrovna nejlepsi ten prevoz atd....petice existuje na fb a to je prave to na co sem se ptala ze poradatele rikaji ze akce se bude konat pritom je tu spousta faktoru,ktere naznacuji ze se konat nebude...tak by me zajimalo jak jsou na tom chudaci lidi, kteri si vstupenky jiz poridili...jestli kontaktovali poradatele a podobne..

golfie : delas si srandu ? ! nejsem zadnej tyran ! ani se na to nebudu koukat ! Zvracet

asi me tu spousta lidi spatne pochopila nebo jsem se mozna ja spatne vyjadrila..na akci jsem nejprve chtela jit ale na zaklade informaci ohledne delfinu ze to pro ne nebude zrovna nejlepsi...( napriklad by me zajimalo chtela jsem na to plavani s delfiny a tam jsou jeste i ty predstaveni tak jestli by ti delfini byli na predstaveni a pak jeste na plavani ja bych tam dosla treba az ve 3 hod odpoledne tak by to byli fakt chudaci a mozna bych se i bala aby me ten delfin nekous Široký úsměv na tuto otazku mi nikdo neodpovedel..) dale sem psala poradatelum ohledne foceni s nimi, jako odezva mi dosel odkaz na jejich stranku kde muj dotaz ani neni zodpovezen...proto ikdyby akce byla, nepujdu tam ikdyz sem si to tolik prala...treba nejakeho potkam v mori ..Úsměv psala sem se ze zvedavosti abych vedela jestli jsou ti lide opravdu podvedeni nebo jestli jim budou vracene penize a podobne...ale prirovnavat neco takoveho ke kuchani k delfinum v Japonsku jsi vazne prehnala nezlob se na me !! miluju zvirata !:-)

Počkej prosím...